Наші професії
Додаткове меню
Годинник


Додаткова інформація
переклад сайту


Погода


Новини:


 
10 жовтня кіноклуб «Docudays UA Пектораль» при  Петриківській районній бібліотеці гостинно відчинив двері для нових глядачів. Цього разу завітали учні групи Т- 17 Професійно-технічного училища № 79 смт. Петриківка (майстер виробничого навчання групи Т-17  Едуард Хлгатян).
Засідання традиційно почалося зі знайомства в ігровій формі «Естафета», де кожен з учасників назвав своє ім’я, хобі.
Перед переглядом фільму модератор  Олеся Завалипіч провела бесіду на тему «Шкідливі звички та їх наслідки», наголосила, що за вживання   алкоголю, куріння цигарок неповнолітніми наступає адміністративна відповідальність, що зазвичай, шкідливі звички приводять до злочинів. Навела  статистичні дані про залежність підлітків від алкоголю, тютюнопаління та наркоманії в Україні.
Наступним етапом був перегляд документальної стрічки режисера Мартіна Рата «Що написане пером» 2010 року випуску. Ця стрічка була знята у Польщі, але висвітлена у ній проблема є надзвичайно актуальною для багатьох країн світу, в тому числі й для України. Це проблема соціальної адаптації громадян, які опинилися «на дні»: алкоголіки, безпритульні, колишні засуджені.
А ще це проблема  нашого суспільства, дуже часто молодь йдучи за «новими цінностями» стає рабом залежностей та шкідливих звичок. А це готує дорогу для злочинності.
Після перегляду відбулася дискусія “Закон і підліток”. У ході дискусії обговорено причини, що спонукають молодь до асоціальної поведінки, їх наслідки. Учасники засідання  активно висловлювали свої погляди, вільно демонстрували громадянську позицію.
Наприкінці обговорення  дійшли до висновку: «людина завжди має право вибору, але  мусить пам’ятати, що за свій вибір понесе відповідальність». Учні  погодились, що для того, щоб жити довго і щасливо, треба слухатись батьків і шанувати життя та здоров’я.
    Сподіваємось, що такий спільний захід  дасть хороші результати у вихованні сучасної молоді. 

 


Корисні посилання

 МОН Дніпропетровська обласна рада  МОН  МОН  МОН