Наші професії
Додаткове меню
Годинник


Додаткова інформація
переклад сайту


Погода


Новини:


       Свято Андрія Первозванного

 

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається 13 грудня. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці — ворожіння, з якими пов'язано безліч неординарних звичаїв.

Останні роки національний колорит все більше набуває популярності на святах і це безперечно.  В народі його вважали покровителем молоді, який сприяв утворенню щасливої сімї. Ще здавна святкування на Андрія були улюбленою розвагою молоді. Тому, наслідуючи давні традиції, учні групи

К-15 та К-17( майстри в/н Алла Ступак, Євген Шморгай, Роман Стасюк) відтворювали разом з викладачем спец предметів Ларисою Дяденчук калейдоскоп різноманітних розваг. Дійство було організоване надзвичайно колоритно, вони відроджували сценки з життя українського народу, розповідали, як їхні бабусі та дідусі весело проводили це свято в різних куточках України, дотримуючись традицій, показували елементи ворожіння та обряд кусання Калити. Учні гарно влилися в образи парубків, що додало святу гумору. Але особливо були до смаку гарячі варенички, які приготували учні.

 


Корисні посилання

 МОН Дніпропетровська обласна рада  МОН  МОН  МОН