Наші професії
Додаткове меню
Годинник


Додаткова інформація
переклад сайту


Погода


Новини:


  

Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

 

  Успішною для нашого навчального закладу була Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»   та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». За своїм фаховим і науковим рівнем,   змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю   учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів ця виставка є найбільш рейтинговою та   широкомасштабною в Україні. Цьогоріч 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу мали     унікальну можливість обміну досвідом.

В конкурсі з тематичних номінацій взяли участь Валентина Олійник та Олег Скляр, викладачі спец   предметів. Нагородою творчих педагогічних досягнень училища стала срібна медаль та диплом другого   ступеню в номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань   випускників». Методичною комісією викладачів та майстрів виробничого навчання з підготовки   кваліфікованих робітників за професією «Художник розмалювання по дереву» за організаційної   підтримки Віктора Білоконя, директора ПТУ № 79 була підготовлена експозиція учнівських робіт, що   надала можливість вітчизняним та закордонним гостям ознайомитися з унікальністю професії   «Художник розмалювання по дереву» та приємно вразила Директора департаменту професійної освіти     Міністерства освіти та науки України Миколу Кучинського.

  Віктор Білокінь, директор училища, та Валентина Олійник, викладач, мали можливість у освітянському   середовищі обговорити шляхи подальшого розвитку професійної освіти, методики вдосконалення професійних компетентностей, обмінятися новими рішеннями, а майбутніх абітурієнтів та їх батьків, які зацікавлені в виборі навчального закладу та програм навчання в Україні ознайомити з нашим навчальним закладом.

 


Корисні посилання

 МОН Дніпропетровська обласна рада  МОН  МОН  МОН