Наші професії
Додаткове меню
Годинник


Додаткова інформація
переклад сайту


Погода


Новини:


Писанка - символ Воскресіння

 

11 квітня 2018 року в  районному Будинку культури  смт. Петриківка було проведено святковий концерт, присвячений підведенню підсумків мистецького конкурсу   «Писанка-символ Воскресіння». Конкурс тривав більше місяця і тому настав час показати свою майстерність у розписі писанки. 


Майстри виробничого навчання з професії «Художник розмалювання по дереву» Людмила Горбуля, Ольга Дарадан, Юлія Пікуш разом зі своїми учнями  приєдналися до розпису святкових писанок. Велетенську писанку, яка прикрашала наше селище на Великдень,  розмалювали  майстри виробничого навчання Людмила Горбуля та Ольга Дарадан. Вона  отримала найвищу нагороду - подяку від жителів селища. Писанки наших учнів та майстрів, які були представлені на конкурсі,  відзначено грамотами  та цінними подарунками.  У номінації «Найкраща мальована писанка» серед молоді від 16 до 30 років   учні  групи Х-17-1 та Х-16 зайняли всі призові місця, а саме:
Інна Геймур – І місце (група Х-17-1, майстер в\н Горбуля Л.М.)
Дар’я Максимчук – ІІ місце (група Х-17-1, майстер в/н Горбуля Л.М.)
Наташа Горобець – ІІІ місце (група Х-16, майстер в/н Пікуш Ю.В.)
Сьогодні  ми  впевнені, що краса врятує світ, але тільки тоді, якщо люди захочуть докласти для цього зусилля. Тож вітаємо усіх з перемогою!

 


Корисні посилання

 МОН Дніпропетровська обласна рада  МОН  МОН  МОН