Наші професії
Додаткове меню
Годинник


Додаткова інформація
переклад сайту


Погода


Новини:


І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

16 квітня на базі ПТУ № 79 з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, виховання поваги до культурного та історичного минулого й сьогодення України, формування любові до рідної землі, держави, родини, народу, визнання духовної єдності населення усіх регіонів Батьківщини, культивування кращих рис української ментальності, відбувся І (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» серед ПТНЗ Новомосковського регіону.
Розпочали свято вітальними словами та настановами Гришаєва Олена Вікторівна, заступник директора НМЦ ПТО у Дніпропетровській області,
Буравов Станіслав Станіславович, методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, Савенко Григорій Володимирович, отаман Дніпропетровської обласної громадської організації «Січеславське Козацтво Запорозьке». Благословіння на вдалі змагання отримали від Ієромонаха Феодосія, капелана, священника. Учасники вели запеклу боротьбу за першість з наступних конкурсів:
- «Впоряд»  стройова підготовка та представлення учасників команд.

«Відун» - тестові завдання з медицини, історії України, Дніпропетровщини, зокрема з історії Збройних Сил України та історії козацтва, сучасної історії Революції гідності, АТО тощо.

Стрільба з пневматичної зброї.

Спортивна смуга перешкод «Козацький шлях». 

«Рятівник» - змагання з надання першої долікарської медичної допомоги;

«Візитка рою».

Спритний сокіл (збирання та розбирання зброї).

-Орієнтування на місцевості.


Традиційно в складі журі взяли участь незалежні представники державних підприємств, установ і організацій: Юрій Ягольник, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Петриківського РВК, майор, Василь Слободян, заступник начальника 53 ДПРЧ ГУ ДСНС України і Дніпропетровській області, Людмила Лісняк, профконсультант Петриківського ЦЗ, Ольга Данильченко начальник Петриківського ЦЗ, Наталія Голяченко, методист відділу освіти, молоді та спорту Петриківської РДА, Людмила Брижа, кореспондент газети «Вісті Петриківщини», Ігор Малютенко, інспектор ЮП Петриківського ВП НВП, майор поліції, та головний суддя – Юрій Пастух, голова Петриківської районної організації «Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України. Висловлюємо велику вдячність журі за активну участь та справедливі оцінки. Перемогу здобула команда рою «Нащадки Калниша» ПТУ № 79.


Цікавим і пізнавальним дійством стало навчання з демонстрацією особливостей роботи та тактико-технічного використання в пожежогасінні спеціального автомобіля працівниками 53 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області. 
Підведення підсумків відбулося на території гостинного Козацького хутору «Галушківка» в с. Гречане, де всі підкріпилися козацьким кулішем, ознайомилися з стародавнім побутом українців та охочі покаталися верхи на коні. Бажаємо учасникам заходу нових перемог, цікавих подій та наснаги на побудову щасливого майбутнього України!

 

 


Корисні посилання

 МОН Дніпропетровська обласна рада  МОН  МОН  МОН