Наші професії
Додаткове меню
Годинник


Додаткова інформація
переклад сайту


Погода


Новини:


З 20.04.2018 року по 22.04.2018 року Наталія Дорош, практичний психолог, взяла участь  у тренінзі «Школа Толерантнсті з питань СОГІ» в м. Запоріжжі, який організований був  «Запорізьким обласним благодійним фондом «Гендер Зед».

http://picua.org/img/2018-04/24/ilqm0464xd2pkmuq953y4u3e8.jpg

В ході тренінгу під керівництвом досвідчених тренерів та тренерок учасники та учасниці розглянули базову інформацію стосовно ЛГБТІ-людей, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, актуального наукового погляду на гомо-, бісексуальність та трансґендерність.

         Благодійний фонд «Гендер Зед» є правозахисною організацією, яка працює в сфері дотримання прав і свобод людини і громадянина, гендерної рівності в суспільстві, профілактики ВІЛ/ІПСШ/гепатитів, сприяння в подоланні всіх форм стигми та дискримінації щодо людей гомосексуальної, бісексуальної орієнтації та трансґендерів, а також поліпшення якості життя представників ЛГБТ спільноти.

Місією Фонду є гідна якість життя ЛГБТ у толерантному суспільстві.

Команда Фонду має досвід в організації найрізноманітніших заходів, спрямованих як на представників ЛГБТ-спільноти, так і на суспільство, почавши свою роботу в якості ініціативної ЛГБТ-групи ще в грудні 2008 року.

 

        


Корисні посилання

 МОН Дніпропетровська обласна рада  МОН  МОН  МОН