Наші професії
Додаткове меню
Годинник


Знайди себе


УВАГА!!!
Глобус працює при вимкненому блокувальнику реклами!
Додаткова інформація
переклад сайтуКалендар України


Свято-Покровський собор

 СВЯТО-ПОКРОВСЬКИЙ СОБОР


Звідки до нас завітали


Flag Counter

Погода


Новини:


 


 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 


 

ТЕХНОТОРГ

На базi полiгону ПТУ №79 працівники групи компаній Техноторг організували показову роботу 20-ти видів техніки. Детальна iнформацiя знаходиться на нашому сайтi в роздiлi «новини», та на сайтi Навчально-методичного центру професiйно-технiчної освiти у Днiпропетровськiй областi.

http://ptu79.in.ua/index.php?id=5

http://nmc-pto.dp.ua/2017/2017_04_45.htm

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Петриківські дивотвори

 

 

 

Криворізький міський історико-краєзнавчий музей гостинно зустрів петриківських майстрів з виставкою робіт «Петриківські дивотвори». У цьому заході прийняли участь викладачі та майстри в/н, що навчають учнів ПТУ №79 професії «Художник з розмалювання по дереву». На виставці розміщені не тільки роботи майстрів, а й роботи учнів ПТУ №79. За вагомий внесок української художньої культури, збереження народних традицій та організацію виставки «Петриківські дивотвори» начальник управління культури виконкому Криворізької міської ради оголосила подяки колективу ПТУ №79.

Завітавши до КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» (вул. Каунаська, 16а), ви поринете у світ краси, яскравого колориту, чарівних квіткових орнаментів, тендітності та грації птахів і тварин.

В.М.Василиненко

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Оздоблення селища Петриківським розписом

 

За ініціативи селищного голови Ольги Гавриленко продовжується оздоблення селища Петриківським розписом. Це стало можливим ще й за підтримки і спонсорській допомозі нашого земляка Дзоза Миколи Оникійовича, який надав нам свої чарівні фарби.

Добру художньо-мистецьку справу підтримало керівництво професійно-технічного училища № 79 на чолі з директором Білоконем Віктором Яковичем. Отож на славетній землі Малої Петриківки руками учнів навчального закладу створюється окраса куточка, а саме: розписується орнаментом автобусна зупинка. Ми разом з вами стаємо свідками цього дива. Шановні земляки, долучаймося до цієї патріотичної ініціативи селищного голови. Нам у рідному селищі не тільки милуватися його красою, а й наповнювати життя новими просторовими зразками довершеного виконання. Пишаймося рукотворним дивом, дорогі наші краяни ! 


Корисні посилання

 МОН Дніпропетровська обласна рада  МОН  МОН  МОН

З нами зараз

Ми в соціальних мережах