Наші професії
Додаткове меню
Годинник


Додаткова інформація
переклад сайту


Погода


Новини:


Співпраця з навчальними закладами м. Луцька (Волинська область)

      17 квітня 2018 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури Валентина Олійник, викладач ПТУ № 79, провела презентацію та майстер-клас з Петриківського розпису для різновікової аудиторії з художньої підготовки.

      Учні Луцької дитячої художньої школи і Луцького ВПУ будівництва та архітектури (відділення художніх ремесел) отримали первинні знання професійної підготовки з професії «Художник розмалювання по дереву» та  мали нагоду, на основі традиційної композиції,  застосувати різноманітні унікальні техніки традиційного Петриківського розпису (розпис пальцем, рогозом, котячим пензлем).

      18 квітня 2018 року майстер-клас з Петриківського розпису пройшов Луцькому інституті мистецтв в рамках тижня факультету  мистецтв Східноєвропейського Національного Університету імені Лесі Українки. В аудиторії панувала атмосфера надзвичайної захопленості, доброзичливості і взаєморозуміння. Студенти мали  нагоду ознайомитися зі славною історією всесвітньовідомого, унікального розпису та створити композицію вітальної листівки «Калинка».

     Всі учасники цього творчого дійства отримали не лише досвід творчого вдосконалення, а й позитивні враження. Зустріч закінчилась взаємним запрошенням до подальшої співпраці задля розвитку професійно-художньої освіти.


Корисні посилання

 МОН Дніпропетровська обласна рада  МОН  МОН  МОН