Наші професії
Додаткове меню
Годинник


Додаткова інформація
переклад сайту


Погода


Новини:


На старт! Увага! Марш!

І знову Вересень оголошує про початок нового навчального року! Професійно-технічне училище № 79  вкотре наповнилося  дитячим щебетом, юнацькими посмішками, натхненням віддавати та здобувати нові знання. Сьогодні для 115 нових учнів та 123 учнів перехідного контингенту розпочалася нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових навчальних здобутків.

Перший урок для кожної з навчальної групи був особливим. Для першокурсників – знайомство з одногрупниками, наставниками, класною кімнатою та затвердження нової цілі  - здобути омріяну професію. Для другого та третього курсу – радість зустрічі, спогади, планування етапів подальшого шляху здобуття професії. Та всіх об’єднала святкова атмосфера, яка пронизана ниткою патріотизму, гордістю за нашу незалежну Батьківщину та героїв нашого часу.

Ми надихаємо дітей  бути гідним громадянами нашої держави, зберігати її національні особливості, культурні надбання, захищати інтереси нашого народу, бути прикладом мужності, самовідданості в боротьбі за незалежність, цілісність та розвиток нашої України.

Висловлюємо щирі побажання для всіх учасників навчально-виховного процесу: здоров’я, натхнення, нових досягнень та перемог та хай збуваються Ваші мрії!

 

 

 

 

 

 

 


Корисні посилання

 МОН Дніпропетровська обласна рада  МОН  МОН  МОН